"Racionální řešení nemusí být nudné. Vtipný detail nemusí být drahý. Velkorysý prostor nemusí být prázdný. Honosný interiér nemusí být okázalý." – Ondřej Zoubek

Ondřej Zoubek | Ing.arch.

Máte představu o příjemném prostředí pro váš život i práci? Zhmotňování snů pod tíhou reality může být těžký úkol.

Náš architekt se Vám stane průvodcem na této cestě a během osobních schůzek Vám pomůže vyjádřit a převést Vaše niterné touhy do realizovatelné podoby. Bude dbát na Vaše priority a vnímání světa. S respektem bude doplňovat Vaše podněty, a společně tak zhmotníte Vaši myšlenku. Diskuze nad řešením a možnostmi budou probíhat na základě argumentů, nikoli jeho vlastních tužeb.

Pochopíte souvislosti, které laikům mohou unikat, nebo je jen tuší, ale nejsou schopni s nimi pracovat. Začnete svůj osobní prostor chápat do větších detailů a návazností. Stanete se jeho tvůrcem, pánem. Budete ho milovat, neboť bude Váš vlastní.

Ing.arch.Ondřej Zoubek čerpal teorii i praktické zkušenosti během studií architektury a designu v Praze, USA a Francii. Jeho odborná profese je mu i zálibou, a tak se o své zkušenosti rád podělí při vašich konzultacích.

Společně vytvořený návrh bude odpovídat Vaší situaci, danému prostoru a v neposlední řadě Vámi stanovenému rozpočtu.

Reference:

Naše služby využívají komerční firmy, státní organizace i soukromé domácnosti, vyžadující profesionální architektonické návrhy nadprůměrné kvality. Následující seznam uvádí některé z našich spokojených zákazníků.